Pádly Aladár (1881-1949): Lányok a vízparton. Olaj, vászon, jelezve ba... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Padly-Aladar-1881-1949-Lanyok-a-vizparton-Olaj-vaszon-jelezve-balra-fent-halvanyan-Ki~II2284048
2284048
10332
383
36000
Kikiáltási ár:
36 000 Ft 97,30 EUR , 105,88 USD
Leírás: Pádly Aladár (1881-1949): Lányok a vízparton. Olaj, vászon, jelezve balra fent (halványan). Kisebb felületi sérülésekkel, 39,5×49 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: