Georg Kolbe (?) jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost. Üvegezett, sérü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Georg-Kolbe-jelzessel-Ferfi-portre-Olaj-farost-Uvegezett-serult-fa-keretben-39x30-cm~II2284279
2284279
10489
383
7500
Kikiáltási ár:
7 500 Ft 20,27 EUR , 22,06 USD
Leírás: Georg Kolbe (?) jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost. Üvegezett, sérült fa keretben. 39x30 cm
: pelikán_kristóf