Markó Géza (?-?): Tabán, Holdvilág-ucca. Vászon, olaj, jelzett, 16,5x2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Marko-Geza-Taban-Holdvilag-ucca-Vaszon-olaj-jelzett-16-5x20-cm~II2283892
2283892
10284
383
Leírás: Markó Géza (?-?): Tabán, Holdvilág-ucca. Vászon, olaj, jelzett, 16,5x20 cm
: ra