Klie Zoltán (1897-1992): Erdőrészlet őzzel. Olaj, vászon, jelzett. Fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Klie-Zoltan-1897-1992-Erdoreszlet-ozzel-Olaj-vaszon-jelzett-Fa-keretben-50x40-cm~II2278352
2278352
10226
383
36000
Kikiáltási ár:
36 000 Ft 97,30 EUR , 105,88 USD
Leírás: Klie Zoltán (1897-1992): Erdőrészlet őzzel. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 50x40 cm
: pelikán_kristóf