Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, Sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Apatfalvi-Czene-Janos-1904-1984-Enterior-Olaj-vaszon-jelzett-Serult-blondel-keretben-4~II2285532
2285532
10009
383
26000
Leírás: Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, Sérült blondel keretben. 40×50 cm
: pelikán_kristóf