Festmények és grafikák Tételek száma: 584
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2217802
10096
383
Dobó Anita: Cím nélkül. Olaj, vászon, jelzett. 59x57 cm 2032207
10097
383
Dunai Imre (1939-2004): 3 db karikatúra, tus, papír, 2 db jelzett, 17,5×17,5 cm-23×20 cm 2243871
10098
383
EC jelzéssel: Naplemente a folyónál. Olaj, vászon. Fa keretben. 35×48 cm 2281897
10099
383
24000
Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Piac. Olaj, fa. Jelzett. Fa, kissé sérült keretben. 18,5x45 cm 2276802
10100
383
Égerházi Imre (1925-2001): Hegyek között. Tempera, papír, jelzett, fa keretben, 60×80 cm 1839469
10101
383
Egry jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 2281756
10102
383
Egry József jelzéssel: Vitorlázó. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 34x46 cm 2198171
10103
383
3400
Egyeki Aladár (?-): Faluszéle télen. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×48 cm 2197507
10104
383
Egyeki Aladár (?-): Tanya. Olaj, farost, fa keretben, 41,5×48 cm 2233955
10105
383
Élesdy István (1912-1987): Női arckép. Tus, szén, papír, jelzett és datált. Élesdy MV. 947.I.31. MV feltehetően Marosvásárhely rövidítése, ahol a művész a 40-es években élt és tanított. Lap sarkaiban törésnyomokkal. 39×28 cm 2284954
10106
383
Élesdy István (1912-1987): Fiatal hölgy portréja, 1948. Vegyes technika, papír, jelzett és datált. 48x33,5 cm 2280137
10107
383
Élesdy István (1912-1987): Szigligeti vár, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft