Festmények és grafikák Tételek száma: 584
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2282426
10462
383
Völgyessy jelzéssel: Vízpart. Olaj, karton, sérült 25×35 cm 2284017
10463
383
Vydai Brenner Nándor (1903-?): Munkások. Olaj, vászon, jelzett, sérült, javított. 59×44 cm 2244396
10464
383
6500
Rudolf W jelzéssel: Udvarlás. Olaj, karton. Sérült és javított üvegezett fa keretben. 33×24,5 cm 2267347
10465
383
11000
WA ' 99 jelzéssel: A kutya szerelmére! Olaj, karton. 70x50 cm 2267346
10466
383
11000
WA ' 99 jelzéssel: A fáradt gőz.... Olaj, karton. 70x50 cm 2241542
10467
383
Adolf Wer.. jelzéssel: Tavaszi virágzás. Olaj, vászon, kissé sérült. Díszes, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm 2284083
10468
383
W.G. 00. II jelzéssel: Téli hangulat. Akvarell, papír, paszpartuban. 30x33 cm 2211514
10469
383
Wischán jelzéssel: Naplemente. Akvarell, papír. Kissé sérült, üvegezett fa keretben. 32,5×24 cm 2277185
10470
383
Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Téli táj. Olaj, farost jelzett, hátoldalán autográf felirattal (Vrabel Pomáz). Dekoratív fa keretben. 24,5x58 cm 2285092
10471
383
Ifj. Würtz Ádám (1957-): U.F.O.!; Színes rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat. Üvegezett fa keretben, 10×7,5 cm. 2256655
10472
383
3800
Zala György (1858-1937): Részlet a Milleniumi emlékműből. Tus, papír. 13x22 cm 2236300
10473
383
Zombory jelzéssel: Lófejek tanulmány, jelzett ceruza-papír, 39x28 cm Hajtva Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft