Szalczer István (?-): Hamelni háztetők, 1989. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán is jelzett és datált, 24,5×35 cm / István Szalczer (?-): Houses in Hameln. Chalk on paper, signed, also signed and dated on the back, 24,5×35 cm
Székely Bertalan (1835-1910): Freskó terv (vázlat). Tus, akvarell, papír, lap tetején apró sérüléssel, hiányos paszpartuval. Jelzés nélkül, hátoldalán a Műcsarnokban 1911-ben rendezett Székely Bertalan emlékkiállítás, egy 1929-es kiállítás valamint Lándor T. (Tivadar) gyűjteményi címkével. Lándor Tivadar (1873-1954) magyar művészeti író, művészettörténész számos tanulmányt írt Székely Bertalan művészetéről és baráti kapcsolatban is állt vele. Kb. 32×66 cm
Székely Pierre (1923-2001): A kötéltáncos. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): The funambulist (La fulvambule). Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. 70x50 cm