Festmények és grafikák Tételek száma: 584
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2193123
10315
383
Nagy Barbara (1976-), 5 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben 2193096
10316
383
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Álló akt és Munkás. Ceruza, papír, jelzett, 46x38 és 43x30,5 cm 2193140
10317
383
Nagy Barbara (1976-), 18 db mű: Arcképek, aktok. Szén, ceruza, papír, többségük jelzett, 29,5x21 és 54x38 cm közötti méretekben 2193074
10318
383
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Fekvő női akt. Szén, papír, jelzett, egyik szakadással, 38x50 cm 2282058
10319
383
Nagy István (1939-): Alföldi táj, 1994. Olaj, karton. Jelzett. Egy felületi karcolással. Fa keretben. 46,5x49,5 cm 2278202
10320
383
Nagy István jelzéssel. Házak. Kréta, papír. Üvegezett fa keretben. 25,5x24 cm 2231102
10321
383
900
Nagy Károly Bp. 1962.IV jelzéssel: Virágok. Vegyes technika, fa, kissé sérült. 35x45 cm 2281773
10322
383
4200
Nemec József (?-): Deindoli szőlőkben, 1955 (Pécs). Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 20x28 cm 2281764
10323
383
Nemec József (?-): Őslény fantázia. Vegyes technika, papír. Jelzett és feliratozott a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 16,5x11,5 cm 2228078
10324
383
Nemes Tibor (1955-): Őszi erdő. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm 2278429
10325
383
15000
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, 9x27 cm 2282380
10326
383
Neogrády László jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 53,5x78,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft