Vegyes 4 db mini porcelán váza tétel, közte 3 db Hollóházi 'Hajdúszoboszlói Emlék' vázácskával, matricás-kézzel festett, jelzettek, egy jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm