Ludwigsburg porcelán díszek, 3 db, jelzett, aranyozással, kopással, 3x... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Ludwigsburg-porcelan-diszek-3-db-jelzett-aranyozassal-kopassal-3x7-cm~II2271693
2271693
11270
382
Leírás: Ludwigsburg porcelán díszek, 3 db, jelzett, aranyozással, kopással, 3x7 cm
: nagy_andras