Herendi levél alakú füles tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Herendi-level-alaku-fules-tal-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-26-5x20-cm~II2274164
2274164
11158
382
Leírás: Herendi levél alakú füles tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 26,5x20 cm
: karap_norbert