Porcelán Tételek száma: 184
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2271882
11161
382
Herendi porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 12,5x11,5x11 cm 2274402
11162
382
3200
Herendi virág mintás lábas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm 2273890
11163
382
Herendi virágmintás készlet, összesen 3 db: medál, karkötő, ékszeres dobozka, 5×3,5 cm, h:20 cm, 4×6,5 cm 2274208
11164
382
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2273900
11165
382
Herendi virág mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, h:10 cm, m: 5 cm 2274372
11166
382
Herendi virág mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2274479
11167
382
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2274429
11168
382
Herendi virág mintás hamutartó és kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 14 és 7 cm 2269926
11169
382
Herendi virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h. 18 cm, m: 10 cm 2274660
11170
382
Herendi piros virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, repedéssel, kopásokkal, d: 8,5 cm 2183064
11171
382
30000
Herendi petrezselyem mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal. 2273642
11172
382
Herendi gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft