Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 30

Bognár György (1944-) 1998. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IX. fényezett Br emlékérem (23mm) T:1
30954.

Bognár György (1944-) 1998. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IX." fényezett Br emlékérem (23mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2014. Nanjing (Nanking) Nyári Ifjúsági Olimpia magyar részvételi érem zománcozott Br jelvény, hátoldalán 0289 sorszámmal, szalagsávon (31x43mm) T:1
30955.

2014. "Nanjing (Nanking) Nyári Ifjúsági Olimpia magyar részvételi érem" zománcozott Br jelvény, hátoldalán "0289" sorszámmal, szalagsávon (31x43mm) T:1

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Ausztria 1906. Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 16. Juni 1906 kétoldalas peremén jelzett Ag sport emlékérem, hátlapon gravírozva JUNIOR EINSER (22,34g/0.900/36mm) T:1- / Austria 1906. Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906 double-sided Ag sport commemorative medallion, hallmarked on edge, engraved on reverse JUNIOR EINSER (22,34g/0.900/36mm) C:AU
30956.

Ausztria 1906. "Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 16. Juni 1906" kétoldalas peremén jelzett Ag sport emlékérem, hátlapon gravírozva "JUNIOR EINSER" (22,34g/0.900/36mm) T:1- / Austria 1906. "Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906" double-sided Ag sport commemorative medallion, hallmarked on edge, engraved on reverse "JUNIOR EINSER" (22,34g/0.900/36mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Kína 2008. Pekingi Olimpia 2008. kabala sorozat aranyozott Br emlékérem (5xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP  China 2008. Beijing Olympics 2008. mascots series gold plated Br commemorative medallion (5xdiff), in original case with numbered certificate card (40mm) C:PP
30957.

Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabala sorozat" aranyozott Br emlékérem (5xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots series" gold plated Br commemorative medallion (5xdiff), in original case with numbered certificate card (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Német Harmadik Birodalom 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938) Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938) from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF
30958.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
8db-os Br sportérem tétel, közte ~1900. Magyar Athletikai Club 1875 Br érem (37mm) T:2,2-
30959.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft