Külföldi emlékveretek, plakettek Tételek száma: 67
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2271631
31693
382
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numizmatika
Olaszország / Trieszt 1938. "Auxilium in adversis / Riunione Adriatica di Sicurta Trieste" Br emlékérem. Szign.:MISTRUZZI, S.A.PAGANI (57mm) T:2 Italy / Triest 1938. "Auxilium in adversis / Riunione Adriatica di Sicurta Trieste" Br medallion. Sign.: MISTRUZZI, S.A.PAGANI (57mm) C:XF 2055795
31694
382
Numizmatika
Olaszország 1965. "Paulus VI. Pont. Maximus / Peace to all mankind - United Nations October 1965" ezüstözött fém emlékérem négyzet alakú üvegben (~50mm) T:1
Italy 1965. "Paulus VI. Pont. Maximus / Peace to all mankind - United Nations October 1965" silvered metal commemorative coin in square shaped glass (~50mm) T:UNC 2254475
31695
382
Numizmatika
Románia 1929. "ANIVERSAREA UNIRII TUTUROR PROVINCIILOR ROMANE LA PATRIA MUMA 10 MAI 1929" Al emlékérem a román tartományok és az anyaország egyesülésének 10. évfordulójára, román nemzetiszín szalagon (32mm) T:2 2275282
31696
382
600
Numizmatika
Pápai Állam 1900. "XIII. Leó pápa" Br emlékérem. Szign.: Bianchi (30mm) T:2-,3 ph.
Papal State 1900. "Pope Leo XIII" Br commemorative medal. Sign.: Bianchi (30mm) C:VF,F edge errors 2267607
31697
382
7500
Numizmatika
Svájc 1998. "Fribourg" jelzett Ag emlékérem (31,20g/0.999/32mm) T:PP felületi karc
Switzerland 1998. "Fribourg" hallmarked Ag commemorative medallion (31,20g/0.999/32mm) C:PP slightly scratched 2267611
31698
382
7500
Numizmatika
Svájc 1999. "Basel" jelzett Ag emlékérem (31,26g/0.999/32mm) T:PP
Switzerland 1999 "Basel" hallmarked Ag commemorative medallion (31,26g/0.999/32mm) C:PP 2267629
31699
382
7500
Numizmatika
Svájc 2000. "Millenium - Címer" jelzett Ag emlékérem (31,35g/0.999/32mm) T:PP
Switzerland 2000. "Millenium - Coat of arms" hallmarked Ag commemorative medallion (31,35g/0.999/32mm) C:PP 2267626
31700
382
7500
Numizmatika
Svájc 2000. "Millenium - Szentév" jelzett Ag emlékérem (31,42g/0.999/32mm) T:PP kis patina
Switzerland 2000. "Millenium - Holy Year" hallmarked Ag commemorative medallion (31,42g/0.999/32mm) C:PP small patina 2267622
31701
382
7500
Numizmatika
Svájc 2000. "Millenium - Confoederatio Helvetica" jelzett Ag emlékérem (31,30g/0.999/32mm) T:PP
Switzerland 2000. "Millenium - Confoederatio Helvetica" hallmarked Ag commemorative medallion (31,30g/0.999/32mm) C:PP 2267616
31702
382
7500
Numizmatika
Svájc 2001. "St. Gallen" jelzett Ag emlékérem (31,39g/0.999/32mm) T:PP kis patina, felületi karc
Switzerland 2001. "St. Gallen" hallmarked Ag commemorative medallion (31,39g/0.999/32mm) C:PP small parina, slightly scratched 2267604
31703
382
7500
Numizmatika
Svájc 2002. "Stans" jelzett Ag emlékérem (31,41g/0.999/32mm) T:PP
Switzerland 2002. "Stans" hallmarked Ag commemorative medallion (31,41g/0.999/32mm) C:PP 2267614
31704
382
7500
Numizmatika
Svájc 2003. "Aarau" jelzett Ag emlékérem (31,23g/0.999/32mm) T:PP
Switzerland 2003. "Aarau" hallmarked Ag commemorative medallion (31,23g/0.999/32mm) C:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft