https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 67

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok DN Gerald R. Ford Br emlékérem (76mm) T:1-,2 USA ND Gerald R. Ford Br commemorative medal (76mm) C:AU,XF
31669.

Amerikai Egyesült Államok DN "Gerald R. Ford" Br emlékérem (76mm) T:1-,2 USA ND "Gerald R. Ford" Br commemorative medal (76mm) C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
3
Ausztria ~1880 Lótenyésztés állami díja Ag emlékérme (16,02g/40mm) T: 2- lyuk ph.  Austria ~1880 State Award for Horse Breeding Ag commemorative medal (16,02g/40mm) C:VF hole edge error
31670.

Ausztria ~1880 "Lótenyésztés állami díja" Ag emlékérme (16,02g/40mm) T: 2- lyuk ph. Austria ~1880 "State Award for Horse Breeding" Ag commemorative medal (16,02g/40mm) C:VF hole edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1905. Rainer főherceg és Mária Karolina aranylakodalma / A Bécsi Rainer Főherceg Jubileumi Kereskedelmi Iskola megalapítására Br plakett, hátlapon BWS gyártói jelzéssel. Szign.: Hans Schaeffer (49x67mm) T:2 Austria 1905. Golden Wedding of Archduke Rainer and Maria Karolina / To Establish the Jubilee Commercial School of the Archduke Rainer of Vienna (Erzherzog Rainer Jubilaums-Handelsschule in Wien) Br plaque, on the back with BWS makers mark. Sign.: Hans Schaeffer (49x67mm) C:XF
31671.

Ausztria 1905. "Rainer főherceg és Mária Karolina aranylakodalma / A Bécsi Rainer Főherceg Jubileumi Kereskedelmi Iskola megalapítására" Br plakett, hátlapon "BWS" gyártói jelzéssel. Szign.: Hans Schaeffer (49x67mm) T:2 Austria 1905. "Golden Wedding of Archduke Rainer and Maria Karolina / To Establish the Jubilee Commercial School of the Archduke Rainer of Vienna (Erzherzog Rainer Jubilaums-Handelsschule in Wien)" Br plaque, on the back with "BWS" maker's mark. Sign.: Hans Schaeffer (49x67mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
5
Ausztria 1965. KAMMER DER GEWERBLICHEN WIRTSCHAFT FÜR WIEN kétoldalas ezüstözött Br emlékérem, peremen gyártói és fémjel, hátlapon FÜR TREUE MITARBEIT - HERRN LUDWIG KOPIC WIEN 1965 gravírozással. Szign.: Grienauer (70mm) T:2 kis ph. / Austria 1965. KAMMER DER GEWERBLICHEN WIRTSCHAFT FÜR WIEN double-sided silver plated Br commemorative medallion with hallmark and makers mark on edge with FÜR TREUE MITARBEIT - HERRN LUDWIG KOPIC WIEN 1965 engraving on reverse. Sign.: Grienauer (70mm) C:XF small edge error
31672.

Ausztria 1965. "KAMMER DER GEWERBLICHEN WIRTSCHAFT FÜR WIEN" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem, peremen gyártói és fémjel, hátlapon "FÜR TREUE MITARBEIT - HERRN LUDWIG KOPIC WIEN 1965" gravírozással. Szign.: Grienauer (70mm) T:2 kis ph. / Austria 1965. "KAMMER DER GEWERBLICHEN WIRTSCHAFT FÜR WIEN" double-sided silver plated Br commemorative medallion with hallmark and maker's mark on edge with "FÜR TREUE MITARBEIT - HERRN LUDWIG KOPIC WIEN 1965" engraving on reverse. Sign.: Grienauer (70mm) C:XF small edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Csehszlovákia 1988. Pénzérmék és Emlékérmek Múzeuma Körmöcbánya jelzetlen Ag emlékérem dísztokban, képeslappal (24,27g/28mm) T:1- (PP) Czechoslovakia 1988. Museum of Coins and Medals, Kremnica Ag commemorative medallion without hallmark, in souvernir case and postcard (24,27g/28mm) C:AU (PP)
31673.

Csehszlovákia 1988. "Pénzérmék és Emlékérmek Múzeuma Körmöcbánya" jelzetlen Ag emlékérem dísztokban, képeslappal (24,27g/28mm) T:1- (PP) Czechoslovakia 1988. "Museum of Coins and Medals, Kremnica" Ag commemorative medallion without hallmark, in souvernir case and postcard (24,27g/28mm) C:AU (PP)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
7
Franciaország 1669. XIV. Lajos / emlékérem. Szign.: J.Mavger (40mm) T:3 több ph., anyagfölösleg France 1669. LUDOVICUS XIIII REX CHRISTIANISSIMUS / RESTITUTA ECCLESIAE GALLICANAE CONCORDIA - M.DC.LXIX Sn commemorative medallion. Sign: J.Mavger (40mm) C:F several edge errors, excess material
31674.

Franciaország 1669. "XIV. Lajos / " emlékérem. Szign.: J.Mavger (40mm) T:3 több ph., anyagfölösleg France 1669. "LUDOVICUS XIIII REX CHRISTIANISSIMUS / RESTITUTA ECCLESIAE GALLICANAE CONCORDIA - M.DC.LXIX" Sn commemorative medallion. Sign: J.Mavger (40mm) C:F several edge errors, excess material

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
5
Franciaország 1793. Mária Antónia Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina
31675.

Franciaország 1793. "Mária Antónia" Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. "MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII" Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország ~1880. Bölcsesség és Gazdagság / Francia Nemzeti Bank peremén jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Dumarest (23,5g/35mm) T:2 /  France ~1880. Wisdom and Fortune / Bank of France hallmarked on edge Ag commemorative medal in original case. Sign.: Dumarest (23,5g/35mm) C:XF
31676.

Franciaország ~1880. "Bölcsesség és Gazdagság / Francia Nemzeti Bank" peremén jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Dumarest (23,5g/35mm) T:2 / France ~1880. "Wisdom and Fortune / Bank of France" hallmarked on edge Ag commemorative medal in original case. Sign.: Dumarest (23,5g/35mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1889. Exposition Universelle / Republique Francaise kétoldalas, névre szóló Br emlékérem Jantsits Sándor részére (63mm) T:1-
31677.

Franciaország 1889. "Exposition Universelle / Republique Francaise" kétoldalas, névre szóló Br emlékérem "Jantsits Sándor" részére (63mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Konrad Lange (1855-1921) 1847. Pyrker János László halálára Br emlékérem. IOH. LADISLAV PYRKER / ERHABENEM TÖNTE SIE NUR (61,16g/49mm) T:2 kis ph. Hungary 1847. To the Death of Johann Ladislaus Pyrker Br commemorative medallion. Sign.: Konrad Lange (61,16g/49mm) C:XF small edge error
31678.

Konrad Lange (1855-1921) 1847. "Pyrker János László halálára" Br emlékérem. "IOH. LADISLAV PYRKER / ERHABENEM TÖNTE SIE NUR" (61,16g/49mm) T:2 kis ph. Hungary 1847. "To the Death of Johann Ladislaus Pyrker" Br commemorative medallion. Sign.: Konrad Lange (61,16g/49mm) C:XF small edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Lengyelország DN Bem József tábornok 1794-1850 Br emlékérem tokban (70mm) T:1- Poland ND General Josef Bem 1794-1850 Br commemorative medallion in case (70mm) C:AU
31679.

Lengyelország DN "Bem József tábornok 1794-1850" Br emlékérem tokban (70mm) T:1- Poland ND "General Josef Bem 1794-1850" Br commemorative medallion in case (70mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
15
Lengyelország DN Nikolausz Kopernikusz asztronómus 1474-1543 Br plakett (119mm) fatalpon (195x195mm) T:2 Polan ND Mikolaj Kopernik astronom 1473-1543 Br plaque (119mm) on wooden plate (195x195mm) C:XF
31680.

Lengyelország DN "Nikolausz Kopernikusz asztronómus 1474-1543" Br plakett (119mm) fatalpon (195x195mm) T:2 Polan ND "Mikolaj Kopernik astronom 1473-1543" Br plaque (119mm) on wooden plate (195x195mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz