Nyomtatványok

Tételek száma: 292

1915 Hirdetmény vas, fémmunkások, bányászok, egyéb munkások összeírása tárgyában. 60x90 cm kettőbe szakadva.
13446.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13447.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13448.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1916-1918 a Művészet folyóirat 3 lapszáma (15. évf. tavaszi, 16. évf. tavaszi, 17. évf. téli), számos érdekes írással
13449.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1917 Lisztárusító helyek a VII. kerületben 32x47 cm
13450.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1917 Athenaeum. Új folyam. III. kötet. 1-6 sz. Teljes évfolyam. A MTA hozzájárulásával kiadja a Magyar Filozófiai Társaság. Szerk.: Alexander Bernát. Bp., Pfeifer Ferdinánd. Papírkötésben.
13451.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917-1918 Zászlónk 6 száma (1917. XV. évf. 5-6. 8. sz.,1917-1918 XVI. évf. 4-5. sz., 1918 XVII. évf. 1. sz.) Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
13452.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1918 5 db Vasárnapi Újság, benne képek a királyi párról, Ottóról, Miklós cárról
13453.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1918-21 Magyar Iparművészet több lapszáma, nem teljes évfolyamok. 1921 XXIV. évf. 1-6. szám, 1920 XXIII. évf. 1-10. szám, 1919 ismeretlen szám borító nélkül, 1918 XXI. évf. 1-3. és 9-10.szám Kiadói papírkötés, részben sérült gerinccel, elvált borítóval.
13454.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1919 Bp., Friedrich István miniszterelnök közleménye a bolsevizmus ellenes önkényes fellépésekkel, megtorlásokkal kapcsolatban, hirdetmény, szakadásokkal, hajtott
13455.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
cca 1920 Szavazz szociáldemokratára, 2 db röplap, 7x6 cm
13456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920 Wien I. Excelsior Hotel képes zárt levelezőlap.reklámnyomtatvány / PS card with images commercial
13457.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft