Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2270053
11429
382
5500
Antique
Ezüst(Ag) és ezüstözött fűszerkanál, 2 db, egyiken jelzés, h: 8,5 cm és 9 cm, nettó: 15,65 g 2269210
11430
382
2200
Antique
Ezüst(Ag) tigrisszem köves gyűrű, jelzés nélkül, ezüstözött részekkel, állítható méret, bruttó: 8,23 g 2158861
11431
382
Antique
XX: sz. eleje : Szabadkőműves pálca. Ezüst végekkel. Gravírozott szimbólumokkal. Díszdobozban. Az ezüst végek lejárnak. 23 cm / Freemason cane with encrypted symbols on the silver ends. In case. 2270059
11432
382
55000
Antique
Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g 2127879
11433
382
Antique
Régi amerikai kaviár- és vajtartó, jelzett, javításra szorul, d: 14 cm 2128018
11434
382
26000
Antique
Asztali tintatartó szett, szép állapotban, csiszolt üveg tintatartóval, alján jelzett, 10×17×6 cm 2238241
11435
382
Antique
cca 1940 Telefon készülék. Fém házzal, bakelit kagylóval. EIV. Rt. jelzett 20x16x20 cm 2137052
11436
382
7500
Antique
Régi japán fa ékszeres doboz. Festett, plasztikus figurális díszítéssel. Csont és gyöngyház berakással. Belsejében szövet béleléssel és helyéről elmozdult tükörrel. Doboz kopott, éleinél kisebb sérüléssel. 9x18x24,5 cm. 2134477
11437
382
Antique
Régi japán ernyő, rizspapír, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Teteje sérült, d: 80 cm 2274666
11438
382
40000
Antique
Ezüstözött réz kínáló tál, kopott, jelzéssel, 20x34 cm 2104937
11439
382
34000
Antique
Faragott csontnyelű antik japán napernyő / esernyő. Virágos mintájú faragással és szövettel. Szövet szakadozott. / Japanese ebony sun shade 51 cm 1864014
11440
382
50000
Antique
cca 1900 Otto Fennel Söhne Kassel antik teodolit, szintező, jelzett, hiányos, m: 24 cm / Antique German theodolite, marked, incomplete, 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft