Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 39

cca 1900 Dr. Geszti József: A tüdővész és az ellene való védekezés ismertetése. Bp.,én., József Kir. Herceg Szanatórium Egyesület,(Bp., Globus-ny.,) 24 p.
17074.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ötszámjegyű szorszám és szögmértani táblák. Összeáll.: Dr. Lutter Nándor. Bp., 1880., Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
17075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vigh Gyula: Liászrétegek a dorogi Nagykősziklán. Különlenyomat a földtani közlöny XLIII. (1913. évi) kötetéből. Bp, 1913, kn. Papírkötésben, kissé foltos állapotban. Volt könyvtári példány.
17076.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó Rt. J. F. Horrabin illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott és szakadt borítóval.
17078.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Magyarország vízgazdálkodása. Szerk.: Alcser Jenő, Kertai Ede, Dr. Simonfai László, Szászhelyi Pál, Zrínyi József. Bp, 1965, az Országos Vízügyi Főigazgatóság kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon-kötés. Szép állapotú.
17079.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17080.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Közép-Dunavidék vízgazdálkodási keretterve. I. kötet. Kézirat. Szolgálati használatra. Bp., 1965, az OVF Vízügyi Tervező Vállalat kiadása. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban. 486. sorszámmal.
17081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hajósy Ferenc: Magyarország csapadékviszonyai 1901-1940. Magyarország éghajlata 6. szám. Bp, 1952, az Országos Meteorológiai Intézet hivatalos kiadványa. Félvászon-kötés, szép állapotban.
17082.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17083.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
17084.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1900 7 db természettudományos tárgyú különlenyomat, benne aláírt is.
17085.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft