O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1000013/O-K-Gajevszkij-Repulomodellezes-Forditotta-Arvai-Laszlo-Bp-1955-Muszaki-Kiadoi-fe~II1953590
1953590
17162
382
Books: Technics
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
: tánczos_gábor