15640.
382. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Vegyes lovaglás témájú könyvtétel, 2 db. Radó Oszkár, Sivó Róbert: Kincsem, Aranyos, Imperial és a többiek... A lovassport krónikája. Bp., 1966, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. + Hecker Walter-Palágyi Béla: Ostorhegyes. (Könyv a fogathajtásról). Bp., 1987. Mezőgazdasági. Kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval.