Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 106

16620.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Márai Sándor: Európa elrablása. Bp, 1947, Révai. Félvászon-kötésben, leváló, foltos borítóval.
16621.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes, ötvösművészet témájú könyvtétel, 2 db. Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1972, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek. Bp., 1973, Magyar Helikon-Corvina.Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16622.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16623.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16624.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Madarász Imre: Örök megújhodások. Születés, újjászületés, feltámadás az olasz irodalomban. Bp., 2003, Hungarovox Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban, de kijáró címlappal. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2003. II. 13.).
16625.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pohárnok Zoltán-Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóval.
16626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. 2. bővített kiadás. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1966, Műszaki Kiadó. 347 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos lapokkal.
16627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Székely György: Nemzeti Színház 125 éve. Bp., 1962, Kossuth. Papírkötésben.+ A Vígszínház 75 éve. Szerk.: Dr. Székely György, Szilágyi István. Bp., 1971, Athenaeum. Papírkötés.+  A magyar színészet hősi harca 1790-18749. c. kiállítás ismertetője. Bp., 1961., Színháztudományi Intézet-Országos Színháztörténeti Múzeum. Papírkötés.
16628.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bacsó Béla, Földényi F. László (szerk.): A fiatal Lukács dráma- és művészetelmélete. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 351 p. Készült 300 példányban. Ritka! Tanulmánykötet Lukács György korai munkásságáról, két tanulmány Balázs Béla is érinti. Kiadói papírkötés.
16629.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Baranyi Ferenc: Az opera négy évszázada, Költők és komponisták, Szerk.: Réfi Zsuzsanna, Bp, 2016, Kossuth Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban
16630.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes bábjátszással kapcsolat könyvek, 9 db. jó állapotban
16631.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: