PML vagy PLM (?) monogrammal: Virágcsendélet. Akvarell, papír, farostr... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/PML-vagy-PLM-monogrammal-Viragcsendelet-Akvarell-papir-farostra-kasirozva-Uvegezett-ke~II2268593
2268593
10251
382
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: PML vagy PLM (?) monogrammal: Virágcsendélet. Akvarell, papír, farostra kasírozva. Üvegezett keretben. 24,5x39 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: