Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéle. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Erdoszele-Ceruza-papir-Uvegezett-kisse-serult-fa-keretben-25x3~II2207509
2207509
10412
382
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéle. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 25x34 cm
: scanner