I. Tolini jelzéssel: Kis csavargó. Vászon, olaj, keret nélkül, sérült,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/I-Tolini-jelzessel-Kis-csavargo-Vaszon-olaj-keret-nelkul-serult-50x40-cm~II2270713
2270713
10346
382
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: I. Tolini jelzéssel: Kis csavargó. Vászon, olaj, keret nélkül, sérült, 50x40 cm
: pelikán_kristóf