Horváth G. Andor (1876-1966): Tengerihántás. Olaj, vászon.Sérült histo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Horvath-G-Andor-1876-1966-Tengerihantas-Olaj-vaszonSerult-historizalo-stilusu-fa-ke~II2241627
2241627
10135
382
Leírás: Horváth G. Andor (1876-1966): Tengerihántás. Olaj, vászon.Sérült historizáló stílusú fa keretben, 44,5×50 cm
: kozár_edit