Csanády András (1929-): Újszülött. Fametszet, papír, jelzett, üvegezet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csanady-Andras-1929-Ujszulott-Fametszet-papir-jelzett-uvegezett-keretben-paszpartuba~II2267973
2267973
10054
382
Leírás: Csanády András (1929-): Újszülött. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, paszpartuban, 13×8 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: