Ifj. Würtz Ádám (1957-): Semmit sem tudsz tenni, de megtanulhatsz felkészülni. Színes rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat, művészpéldány E/A. II/VII Üvegezett fa keretben, 39×29,5 cm.
Ismeretlen cirill betűs jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet grafikus munkája: Halászbástya, Budapest. Rézkarc, papír, számozott (11/20), lap alján kisebb felületi sérülésekkel és folttal. Díszes, régebbi üvegezett fa keretben, 30×20 cm
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900-1925 körül működött festő alkotása: Menyecske virággal. Olaj, karton. A hátoldalán keretezéssel kapcsolatos korabeli, " (...) 150 K kifizetése (....)" (korona) felirattal. Historizáló stílusú, kissé sérült fa keretben. 39,5x29,5 cm
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első évtizedeiben működött festő munkája: Kinn, padon. Olaj, karton. Díszes, historizáló fa keretben. 26,5x21,5 cm