Winterling virágmintás porcelán fedeles tál és kiöntő, jelzett, kis ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Winterling-viragmintas-porcelan-fedeles-tal-es-kionto-jelzett-kis-kopasnyomokkal-17C39710C397~II2265428
2265428
11244
381
Leírás: Winterling virágmintás porcelán fedeles tál és kiöntő, jelzett, kis kopásnyomokkal, 17×10×8,5 és 21×16×18 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: