Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 47

31234.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Hollandia 1895. Twentei Baromfiklub / 1895. A. Horvath - Második díj (39mm) T:2 patina Netherlands 1895. Twentsche Pluimveeclub / 1895. A. Horvath - Tweede Prijs Almands Br medallion (39mm) C:XF
31235.

Hollandia 1895. "Twentei Baromfiklub / 1895. A. Horvath - Második díj" (39mm) T:2 patina Netherlands 1895. "Twentsche Pluimveeclub / 1895. A. Horvath - Tweede Prijs Almands" Br medallion (39mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31236.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31237.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kanada 1973. Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial Cu-Ni emlékérem (33mm) + Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973 Cu-Ni emlékérem (33mm) T:2 Canada 1973. Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial Cu-Ni medallion (33mm) + Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973 Cu-Ni medallion (33mm) T:2
31238.

Kanada 1973. "Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial" Cu-Ni emlékérem (33mm) + "Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973" Cu-Ni emlékérem (33mm) T:2 Canada 1973. "Calgary Stampede Dollar / Calgary salutes the U.S. Bicentennial" Cu-Ni medallion (33mm) + "Calgary Stampede Dollar / Royal Canadaian Mounted Police 1873-1973" Cu-Ni medallion (33mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy-Britannia 1977. 1477-1977 Sir Thomas More Br emlékérem (44mm) T:1-,2 (eredetileg PP) United Kingdom 1977. 1477-1977 Sir Thomas More Br  medallion (44mm) C:AU,XF (originally PP)
31239.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Német Államok / Württemberg 1890. UNTER DER REGIERUNG DES KÖNIGS KARL VON WURTTEMBERG / ZUR FEIER DER VOLLENDUNG DES HAUPTTURMES AM MÜNSTER IN ULM 1890 jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: K. Schwenzer (32,87g/41,5mm) T:2 ph. German States / Württemberg 1890. UNTER DER REGIERUNG DES KÖNIGS KARL VON WURTTEMBERG / ZUR FEIER DER VOLLENDUNG DES HAUPTTURMES AM MÜNSTER IN ULM 1890 Ag commemorative medallion without hallmark. Sign.: K. Schwenzer (32,87g/41,5mm) C:XF edge error
31240.

Német Államok / Württemberg 1890. "UNTER DER REGIERUNG DES KÖNIGS KARL VON WURTTEMBERG / ZUR FEIER DER VOLLENDUNG DES HAUPTTURMES AM MÜNSTER IN ULM 1890" jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: K. Schwenzer (32,87g/41,5mm) T:2 ph. German States / Württemberg 1890. "UNTER DER REGIERUNG DES KÖNIGS KARL VON WURTTEMBERG / ZUR FEIER DER VOLLENDUNG DES HAUPTTURMES AM MÜNSTER IN ULM 1890" Ag commemorative medallion without hallmark. Sign.: K. Schwenzer (32,87g/41,5mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Német Birodalom 1904. Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904 Cu-Ni lyukasztott érem (33mm) + Ausztria DN Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111 Br érem füllel (35mm) T:2-,3 German Empire 1904. Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904 Cu-Ni holed medallion (33mm) + Austria ND Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111 Br medallion with ear (35mm) C:VF,F
31241.

Német Birodalom 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni lyukasztott érem (33mm) + Ausztria DN "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br érem füllel (35mm) T:2-,3 German Empire 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni holed medallion (33mm) + Austria ND "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br medallion with ear (35mm) C:VF,F

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország 1938. Nemzetközi Kézműves Kiállítás Berlin 1938. május 28. - július 10. / A kiváló teljesítményért Br emlékérem (70mm) T:1- Germany 1938. Internationale Handwerksausstellung Berlin 28. Mai - 10. Juli 1938 / Für hervorragende leistungen Br medallion (70mm) C:AU
31242.

Németország 1938. "Nemzetközi Kézműves Kiállítás Berlin 1938. május 28. - július 10. / A kiváló teljesítményért" Br emlékérem (70mm) T:1- Germany 1938. "Internationale Handwerksausstellung Berlin 28. Mai - 10. Juli 1938 / Für hervorragende leistungen" Br medallion (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
31243.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Németország 1988. Búcsú egy valutától aranyozott fém multicolor emlékérem T:PP Germany 1988. Goodbye to a currency - Sebastian Münster Deutschland 1960-1988, 100. banknote / Abschied einer währung gilded metal multicolor commemorative medallion C:PP
31244.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
31245.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft