Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott női quartz karóra, műk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500038/Aranyozott-ezustAg-kovekkel-gazdagon-kirakott-noi-quartz-karora-mukodik-jelzett-brutto-~II2261246
2261246
19187
381
Jewellery
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott női quartz karóra, működik, jelzett, bruttó: 28,58 g
: karap_norbert