Aranyozott ezüst(Ag), kövekkel gazdagon díszített karkötő, jelzett, pó... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500038/Aranyozott-ezustAg-kovekkel-gazdagon-diszitett-karkoto-jelzett-potolt-kapoccsal-h-19-c~II2260058
2260058
19125
381
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag), kövekkel gazdagon díszített karkötő, jelzett, pótolt kapoccsal, h: 19 cm, bruttó: 20,78 g
: karap_norbert