Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanálka, 4 db, jelzett, h: 5,5 cm, brutt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500038/Aranyozott-ezustAg-fuszeres-kanalka-4-db-jelzett-h-5-5-cm-brutto-12-94-g~II2260802
2260802
19194
381
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanálka, 4 db, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 12,94 g
: karap_norbert