2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, enyhén foltos. 1 db "Igyunk magyar kávét!" Franck reklám, papír, Korvin testv., Bp..
cca 1940 Walkó féle szabadalmazott vasalóasztal és egyidejűleg háztartási létra, illusztrált egyoldalas reklám nyomtatvány, hajtásnyomokkal, szakadásokkal és kisebb hiányokkal
Csomagolópapír tervek: Pályi Jenő: Dreher sütemény, Csemiczky Tihamér: Rádióanód. A Magyar Iparművészet mellékletei, Piatnik litográfia. 14x21,5 és 22x17,5 cm