https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 201

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1901 Képes Folyóirat. A Vasárnapi Újság füzetekben, 29. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1901., Franklin, . Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Foltos félbőr kötésben.
12942.

1901 Képes Folyóirat. A Vasárnapi Újság füzetekben, 29. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1901., Franklin, . Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Foltos félbőr kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
2
1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.
12943.

1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.
12944.

1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1903 Utasítás Győr szab. kir. városi útkaparók részére, Zechmeister Károly polgármester által jegyezve, szép állapotban, 31p
12945.

1903 Utasítás Győr szab. kir. városi útkaparók részére, Zechmeister Károly polgármester által jegyezve, szép állapotban, 31p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
2
1905 Meghívó tea-estélyre, a Magyar Háztartási Iskola-egyesület főzőiskolának javára, szecessziós illsuztrációval, hajtásnyommal, 17x11 cm, borítékban
12946.

1905 Meghívó tea-estélyre, a Magyar Háztartási Iskola-egyesület főzőiskolának javára, szecessziós illsuztrációval, hajtásnyommal, 17x11 cm, borítékban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
3
1907 Alhambra mulató orosz nyelvű programja, benne Kövesdi Evelin magyar táncosnő fellépésével, selyemplakát, 33×17,5 cm
12947.

1907 Alhambra mulató orosz nyelvű programja, benne Kövesdi Evelin magyar táncosnő fellépésével, selyemplakát, 33×17,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1908 Szecessziós meghívó a kolozsvári M. Kir. Gazd. Akadémia zártkörű táncestélyére, hajtott
12948.

1908 Szecessziós meghívó a kolozsvári M. Kir. Gazd. Akadémia zártkörű táncestélyére, hajtott

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
3
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
12949.

cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
12950.

cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1911 Genf, Café Restaurant du Nord programfüzete. 1911 nyara. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Szecessziós illusztrációval díszített papírborítóban, kissé foltos borítóval, 16 p. / 1911 Geneve, Program guide of Café Restaurant du Nord. With illustrations, and black and white photographs. In French language, with spotty cover, 16 p.
12951.

1911 Genf, Café Restaurant du Nord programfüzete. 1911 nyara. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Szecessziós illusztrációval díszített papírborítóban, kissé foltos borítóval, 16 p. / 1911 Geneve, Program guide of Café Restaurant du Nord. With illustrations, and black and white photographs. In French language, with spotty cover, 16 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1911 Zsebnaptár bőr kötésben, bejegyzésekkel
12952.

1911 Zsebnaptár bőr kötésben, bejegyzésekkel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1912 Bp., Az Uránia népszerű tudományos folyóirat, az Uránia Magyar Tudományos Egyesület közlönyének XIII. évfolyama, szerkesztő: Molnár Viktor, ifj. Szász Károly, készült Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdájában, félvászon kötésben.
12953.

1912 Bp., Az Uránia népszerű tudományos folyóirat, az Uránia Magyar Tudományos Egyesület közlönyének XIII. évfolyama, szerkesztő: Molnár Viktor, ifj. Szász Károly, készült Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdájában, félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz