Giovanni Antonio Boltraffio (1467-1519): Mária gyermekével. Olajnyomat reprodukció (Pallas Öldruckbildreproduktion), vászon. Díszes, kissé sérült fa keretben. A kép eredetije a Szépművészeti Múzeum, Bp. tulajdona. 56,5x43,5 cm