Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Negyedik kötet. A Hunyadiak és a Jagellók kora. Írta: Fraknói Vilmos. Bp., 1896, Athenaeum. Díszes, aranyozott, dombornyomott kiadói félbőr kötésben. A gerinc sérült. Belül jó állapotban, kivétel Mátyás Király 1478 október 28-iki levele és V. Lászlónak a Hunyadiak ellen 1457 március 21-én kiadott itéletlevele mellékletek.