1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Marczali Henrik: Magyarország története az Árpádok korában (1038-1301). Bp., 1896, Athenaeum. Díszes, aranyozott, dombornyomott kiadói félbőr kötésben. A gerinc sérült. Belül jó állapotban, kivétel A veszprémi apáczák alapítólevele melléklet, amely szélén apró szakadások találhatók..