15600.
381. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Schlosser Imre: A modern futball. Rex "Slózi" portréjával. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.