2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Sue: A bolygó zsidó I-II. köt. Ford.: Keleti Gábor, Lányi Viktor, és Csetényi Erzsi. A borító illusztrációja Biczó András grafikus munkája. Bp.,é.n.,Dante, (Hornyánszky V.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet sarkán sérüléssel. "Magyar Könyvhét Dante 1930" bélyegzéssel.