1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
P. Zadravecz: A szegedi kapisztrán. Szerkesztette: Nagymihályi Sándor. I-II. kötet. Bp., é.n., Helikon Kft. Aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, sérült borítóval, sérült tokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.