Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 272

Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben.Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
17508.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopásokkal + Ady Endre: Halottak élén. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopásokkal.
17509.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Chrestomathia az ifjúság számára. Szerk.: Vachot Sándorné. Pest, 1861, Engel és Mandello, 1 t.+10+ 269+3 p. Korabeli, kissé megviselt félvászon-kötés,
17510.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mangold Béla Kolos: Öltözködési kodex 101 alkalomra. Bp., 1935, Vajna és Bokor. 38p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval és lapokkal.
17511.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szarvasmarha tenyésztés 1887. Készült az eredeti mű alapján 250 példányban az Állattenyésztési és Takarmányozási Minősítő Intézet Házi Sokszorosító Üzemében. Bp., 1987, Dr. Csomós Zoltán.
17512.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Nikolits Árpád: ...Üres házak mind városra mentek... 1989., Széphalom Könyvműhely. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17513.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Chantal Thomas: Sade. Ford.: Vargyas Zoltán. Az előszót írta és a képeket válogatta: Kovács Ilona. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Első kiadás. Kiadói papírkötésben.
17514.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17515.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bisson, Alexandre: Az államtitkár úr. Bp., 1894, Vass József Könyvkereskedése. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17516.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tollas Tibor: Varázskör. München, 1988, Nemzetőr. Kiadói egészvászon borításban, szerző által dedikálva.
17517.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kosinsky Ágnes: Végül minden kezdet. Bp., é.n., Szerzői. A szerző által dedikált! Kiadói papír kötés. Jó állapotban.
17518.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17519.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft