Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Jobbb alsó sarkában sérült... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Taj-Olaj-karton-Jobbb-also-sarkaban-serult-Fa-keretben-27x32-5-c~II2262942
2262942
10470
381
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Jobbb alsó sarkában sérült. Fa keretben. 27x32,5 cm
: pelikán_kristóf