Olvashatatlan jelzéssel: Arc. Olaj, vászon, fa keretben, 28,5x38,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Arc-Olaj-vaszon-fa-keretben-28-5x38-5-cm~II2266326
2266326
10471
381
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Arc. Olaj, vászon, fa keretben, 28,5x38,5 cm
: pelikán_kristóf