Láng Rudolf (1904-1991). A páva. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (9... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Lang-Rudolf-1904-1991-A-pava-Rezkarc-papir-Jelzett-szamozott-910-Uvegezett-fa-keret~II2261076
2261076
10262
381
Leírás: Láng Rudolf (1904-1991). A páva. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (9/10). Üvegezett fa keretben. 15,5×19,5 cm
: scanner