Jelzés nélkül: Látkép templomtoronnyal. Akvarell, karton, üvegezett fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jelzes-nelkul-Latkep-templomtoronnyal-Akvarell-karton-uvegezett-fa-keretben-Carl-Schleich~II2215600
2215600
10584
381
13000
Kikiáltási ár:
13 000 Ft 35,14 EUR , 38,24 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Látkép templomtoronnyal. Akvarell, karton, üvegezett fa keretben, Carl Schleicher & Schull bélyegzéssel, 11,5x21,5 cm
: scanner