10049.
381. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Borda János (1908-1978), 13 db mű: Népies, florális és egyéb tervek (1930-40 körül). Ceruza, pauszpapÃr, papÃr, 1 db jelzett. Hajtásnyomokkal, részben sérült, 14,5×12 és 28x33 cm közötti méretben.