Ivanyi, Jocelyn (1902-1993): Édenkert. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Laurimore Gallery, Suffolk, Anglia és emlékkiállítási raglappal 1994-ből. Fa keretben. 43x53 cm. Jocelyn Ivanyi Jocelyn Entwisle Peters néven született Angliában, majd harmadik házasságát ifj. Iványi.Grünwald Bélával (1902-1965), a neves festőművész fiával kötötte, aki 1939-ben Londonba emigrált. /Ivanyi, Jocelyn (1902-1993): The Garden of Eden. Oil on wood fibre, signed. Framed. With Laurimore Gallery and memorial exhibition (1994) label on the reverse. 43x53 cm
Ivanyi, Jocelyn (1902-1993): Devoni Folyótorkolat. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán emlékkiállítási raglappal 1994-ből. Fa keretben. 32,5x48 cm. Jocelyn Ivanyi Jocelyn Entwisle Peters néven született Angliában, majd harmadik házasságát ifj. Iványi.Grünwald Bélával (1902-1965), a neves festőművész fiával kötötte, aki 1939-ben Londonba emigrált. / Ivanyi, Jocelyn (1902-1993): Devon Estuary. Oil on wood fibre, signed. Framed. With memorial exhibition (1994) label on the reverse. 32,5x48 cm