Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~34/Zsolnay-porcelan-kulacs-matricas-jelzett-kis-kopassal-m-7-5-cm~II2184183
2184183
11122
380
Leírás: Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm
: kozár_edit