Winterling aranyozott porcelán kiöntő cukortartóval, jelzett, kopásokk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~34/Winterling-aranyozott-porcelan-kionto-cukortartoval-jelzett-kopasokkal-m-7-cm-es-24-cm~II2209843
2209843
11151
380
Leírás: Winterling aranyozott porcelán kiöntő cukortartóval, jelzett, kopásokkal, m: 7 cm és 24 cm
: karap_norbert